ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT
  • atabeyslide1.jpg
  • atabeyslide2.jpg
  • atabeyslide3.jpg
  • atabeyslide4.jpg
  • atabeyslide5.jpg
  • atabeyslide6.jpg
Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasında Güvenle Tercih Edebileceğiniz Firmamız Atabey Nakliyat Evinizi Ambalajlı , Marangozlu ve sigortalı olarak Türkiye Genelinde 81 İle ve Tüm İlçelere, Şehirlerarası taşımaktadır, firmamız deneyimli elemanlarıyla 10 yılı aşkın süredir nakliye hizmetleri sunmaktadır firmamız kurulduğu ilk günden buyana sadece evden eve taşımacılık yapmış ve bu konuda uzmanlaşmıştır, Evinizi taşıyan elemanlarımız yıllardır bu işi yapan kalifiye elemanlardır hem evinizi hızlı, kısa sürede taşır, 2. Katın üzerindeki evler için Asansörlü nakliyat hizmetlerimiz vardır,Asansörlü nakliyatın avantajları Evinizin eşyaları eski yöntemlerle yani sırtla indirilirken merdiven dönemeçlerinde ister istemez zarar görür, asansörlü nakliyatta eşyalarınız balkonunuzdan yada pencerenizden direk aşağıda bekleyen kamyona indirilir, eski yöntemde her şey emekle yapıldığı için taşınma zuun sürer, elemanlar yorulur dikkatleri dağılır, eşyanın zarar görme riski ortaya çıkar, asansörlü nakliyatta taşınma işlemi çok kısa bir sürede biter, eki yöntemlerle ev taşıma sadece 1. Ve 2. Katlarda yapılmaktadır çünkü asansör o katlarda yere paralel olduğu için asansör kurulamamaktadır, diğer katlarda firmamız asansör getirmekte ve evinizi en kaliteli şekilde en kolay ve hasarsız bir şekilde taşımaktadır firmamız Türkiye geneli 81 ilde hizmet vermektedir.firmamızdan detaylı bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz firmamız dürüst çalışma ilkelerine sahip bir firmadır müşteriyi aldatmanın bize kazanç yerine ileride çok büyük zararlar getireceğinin farkındayız işimiz evden eve nakliyat olduğu için ve bu iş çok büyük bir titizlik istediği için deneyimli eleman dışında sağdan soldan toplama eleman çalıştırmayız evinizin eşyalarını kendi evimizi taşır gibi taşırız çünkü bizim için en iyi reklam mutlu müşterilerimizdir memnun kalan müşterilerimiz, bizleri dostlarına tavsiye eder zaten şu durumda müşterilerimizin büyük çoğunluğu bu yolla gelmiş müşterilerdir, firmamız sizlere en kaliteli nakliyatı en uygun fiyatlara sunma gayretindedir, nakliyat fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


SİZİ UZMANLIĞIMIZLA AĞIRLAYALIM…
Kusursuz hizmet bilinciyle faaliyet gösteren firmamız, taşıma sürecinin her aşamasında bilgi ve becerisini başarıyla uygulayabilen personelle çalışmaktadır.Evden eve nakliyatı sorunsuz tamamlamak, işini seven, bilgili ve azimli çalışanlarla mümkün olabilmektedir.Bilgi ve becerinin fazlasıyla önem kazandığı bir iş sahası olan evden eve nakliyat sektöründe, müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için eğitimin üzerinde hassasiyetle durmaktayız.Personelimizi, gelişen dünyanın sunduğu en yeni teknolojilerden ve bilgilerden düzenli bir program dahilinde haberdar etmek önceliklerimiz arasındadır.Müşterilerimizin memnuniyetini elde etmek için öncelikle çalışanlarını memnun eden bir firma olarak mükemmel bir ekip ruhuyla hareket ederiz. Her taşımada, her zaman…Eşyaların da bir dili olduğunu bilir, tüm çalışanlarımıza bu dili anadilleri gibi öğretiriz. Hangi eşya hangi malzemeyle paketlenmeli, nasıl taşınmalı, nerede bekletilmeli gibi hususlarda eksiksiz bilgi, tam beceri şartlarıyla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.İnsan neye değer veriyorsa odur; firmalar da neye değer veriyorlarsa onu temsil ederler. Uzmanlığa değer veren bir kurum olarak evden eve nakliyat alanında adımız profesyonellikle birlikte anılmaktadır.Aldığımız her iş bizim için bir çıta. Uzmanlığımız ve titiz çalışmalarımız sayesinde sektörümüzde kalite çıtasını yükselten bir firma olmaktan mutluluk duymaktayız.

Atabey Evden Eve Nakliyat
Şehirler arası Nakliyatta %30'a Varan İndirim İçin Arayınız...
0530 139 65 07

Müşteri Yorumları

BİZLERİ TERCİH EDENLER....

Ayşe Ö: Evden eve nakliyat şirketleri içinde en iyisi burası bence çünkü daha önce çok kez ev taşıdım genellikle ev taşımacılığı yaparken üste para isterler ama bu şirket tertipli düzenli nakliye firması arıyorsan bundan iyi taşımacılık şirketi bulamazsınız.

Murat T: Son derece güzel bir nakliyat şirketi bence evden eve nakliyat denince önce Atabey Nakliyat Geliyor, işlerini evden eve nakliye prensiplerine uygun yapıyorlar.

ECE G: Son derece güzel bir nakliyat şirketi bence evden eve nakliyat denince önce Atabey Nakliyat sonra biz geliyoruz işlerini evden eve nakliye prensiplerine uygun yapıyorlar.

Tahsin K: En iyi ev taşıma şirketleri arasında bir tane evden eve nakliyat şirketi Atabey nakliye ve ekine taşımacılık yaptıkları evimizde çok iyi iş yaptıkları için teşekkür ederiz...