Evden Eve Nakliyat için Karar verdiniz ve Evinizi taşıyacak firma arayışına girdiniz, evden eve nakliyat alanındaki uzmanlığımızla güven dolu bir hizmet sunuyoruz. Bizimle çalışanlar, taşınırken sadece yeni evin heyecanını yaşıyorlar!
Evden eve nakliyat ta kalite standartlarına uygun olarak çalışmalarını sürdüren firmamız, müşterilerinin memnuniyetine ve zamanına ekstra değer vermektedir. Bu amaçla, taşınmanın mümkün olan en kısa sürede, sağlıklı bir şekilde tamamlanması için üst düzeyde organize olmaktadır.
Eğitimli ve sertifikalı çalışanlarımız, evden eve nakliyat sırasında eşyaları güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaştırır, yerleştirir ve mutlaka tekrar kullanılabilecek şekilde müşterilerimize teslim ederler. Pozitif ve sürekli iletişim prensibimiz gereği, bütün müşterilerimize her konuda güler yüzlü bir şekilde yardımcı olurlar.
İşimizi yaparken sorumluluğu tamamıyla üstlenmekten yanayız. Zarar ve kaza olasılıklarına karşı eşyaları değerinden sigortalayarak güvenceli çalışmaktayız. Evden eve nakliyatın hızlı ve sorunsuz gerçekleşmesini sağlayacak tüm tedbirleri zamanında alır, görevimizi başarıyla tamamlarız.

Ekspertiz çalışmalarıyla başlayan nakliye süreci, uygun araçların belirlenmesiyle devam etmektedir. Eşyaların hangi malzemelerle, nasıl paketleneceği, yükleme ve boşaltma stratejileri, demontaj ve montaj gibi aşamalarla devam eden bu süreçte firma olarak önceliğimiz, her adımda müşterimizin memnuniyetini gözetmek ve her konuda ilgili bir muhatap olmaktır.
Zamanlı, planlı ve özenli çalışma çabamız, evden eve nakliyatta firmamızı seçen, bizimle taşınan müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam edecektir.
Kırılacak köşeleri ezilecek eşyalarınızı ambalaj malzemesi ile sarıyoruz öyle taşıyoruz kapıdan sığmayacak ya da taşınırken sağa sola çarpacak büyüklükteki mobilyalarınızı, söküyoruz ambalajlıyoruz öyle taşıyoruz firmamız profesyonel hizmet vermektedir ancak fiyatları olabildiği kadar makul seviyede tutmaya çalışmaktadır çünkü firmamız Evden Eve Nakliye Sektöründe Türkiye Genelinde bilinen ve Aranan bir firma olma hedefindedir,

Firmamızın araçları 81 ile hizmet vermekte ev taşımaktadır, evinizi taşıyan elemanlarımız sadece evden eve nakliyat işi yapan bu konuda deneyim sahibi elemanlardır, firmamızın kamyonları kapalı kasa kamyonlardır, içi sürekli olarak temiz tutulur, her nakliye işinden sonra kamyon temizlenerek bir sonraki nakliyata hazır hale getirilir, araçlarımızla ev eşyası dışında (Hayvan,Evcil Hayvan, Yarış Atı, Makine vb.) Şeyler ve Temiz olduğuna emin olmadığımız şeyler taşınmaz.

Müşterilerimiz nasıl firma seçiyorsa biz de araç hijyenimizi korumak için müşteri seçeriz çünkü kirlenen kamyon veya mikrop kapan ambalaj malzemeleri başka bir müşterinin eşyasına mikrop bulaştırabilir, onun için firmamız kaliteli nakliyat hizmetini sunarken en uygun fiyatlara hijyenik ve hasarsız nakliye sunmaktadır evinizi bizlere gönül rahatlığıyla taşıtabilirsiniz,