ŞEHİR İÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT
  • atabeyslide1.jpg
  • atabeyslide2.jpg
  • atabeyslide3.jpg
  • atabeyslide4.jpg
  • atabeyslide5.jpg
  • atabeyslide6.jpg
Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasında Güvenle Tercih Edebileceğiniz Firmamız Atabey Nakliyat Evinizi Ambalajlı , Marangozlu ve sigortalı olarak Türkiye Genelinde 81 İle ve Tüm İlçelere, Şehirlerarası taşımaktadır, firmamız deneyimli elemanlarıyla 10 yılı aşkın süredir nakliye hizmetleri sunmaktadır firmamız kurulduğu ilk günden buyana sadece evden eve taşımacılık yapmış ve bu konuda uzmanlaşmıştır, Evinizi taşıyan elemanlarımız yıllardır bu işi yapan kalifiye elemanlardır hem evinizi hızlı, kısa sürede taşır, 2. Katın üzerindeki evler için Asansörlü nakliyat hizmetlerimiz vardır,Asansörlü nakliyatın avantajları Evinizin eşyaları eski yöntemlerle yani sırtla indirilirken merdiven dönemeçlerinde ister istemez zarar görür, asansörlü nakliyatta eşyalarınız balkonunuzdan yada pencerenizden direk aşağıda bekleyen kamyona indirilir, eski yöntemde her şey emekle yapıldığı için taşınma zuun sürer, elemanlar yorulur dikkatleri dağılır, eşyanın zarar görme riski ortaya çıkar, asansörlü nakliyatta taşınma işlemi çok kısa bir sürede biter, eki yöntemlerle ev taşıma sadece 1. Ve 2. Katlarda yapılmaktadır çünkü asansör o katlarda yere paralel olduğu için asansör kurulamamaktadır, diğer katlarda firmamız asansör getirmekte ve evinizi en kaliteli şekilde en kolay ve hasarsız bir şekilde taşımaktadır firmamız Türkiye geneli 81 ilde hizmet vermektedir.firmamızdan detaylı bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz firmamız dürüst çalışma ilkelerine sahip bir firmadır müşteriyi aldatmanın bize kazanç yerine ileride çok büyük zararlar getireceğinin farkındayız işimiz evden eve nakliyat olduğu için ve bu iş çok büyük bir titizlik istediği için deneyimli eleman dışında sağdan soldan toplama eleman çalıştırmayız evinizin eşyalarını kendi evimizi taşır gibi taşırız çünkü bizim için en iyi reklam mutlu müşterilerimizdir memnun kalan müşterilerimiz, bizleri dostlarına tavsiye eder zaten şu durumda müşterilerimizin büyük çoğunluğu bu yolla gelmiş müşterilerdir, firmamız sizlere en kaliteli nakliyatı en uygun fiyatlara sunma gayretindedir, nakliyat fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


SİZİ UZMANLIĞIMIZLA AĞIRLAYALIM…
Kusursuz hizmet bilinciyle faaliyet gösteren firmamız, taşıma sürecinin her aşamasında bilgi ve becerisini başarıyla uygulayabilen personelle çalışmaktadır.Evden eve nakliyatı sorunsuz tamamlamak, işini seven, bilgili ve azimli çalışanlarla mümkün olabilmektedir.Bilgi ve becerinin fazlasıyla önem kazandığı bir iş sahası olan evden eve nakliyat sektöründe, müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için eğitimin üzerinde hassasiyetle durmaktayız.Personelimizi, gelişen dünyanın sunduğu en yeni teknolojilerden ve bilgilerden düzenli bir program dahilinde haberdar etmek önceliklerimiz arasındadır.Müşterilerimizin memnuniyetini elde etmek için öncelikle çalışanlarını memnun eden bir firma olarak mükemmel bir ekip ruhuyla hareket ederiz. Her taşımada, her zaman…Eşyaların da bir dili olduğunu bilir, tüm çalışanlarımıza bu dili anadilleri gibi öğretiriz. Hangi eşya hangi malzemeyle paketlenmeli, nasıl taşınmalı, nerede bekletilmeli gibi hususlarda eksiksiz bilgi, tam beceri şartlarıyla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.İnsan neye değer veriyorsa odur; firmalar da neye değer veriyorlarsa onu temsil ederler. Uzmanlığa değer veren bir kurum olarak evden eve nakliyat alanında adımız profesyonellikle birlikte anılmaktadır.Aldığımız her iş bizim için bir çıta. Uzmanlığımız ve titiz çalışmalarımız sayesinde sektörümüzde kalite çıtasını yükselten bir firma olmaktan mutluluk duymaktayız.
Firmamız Atabey Nakliyat Olarak, Evden Eve Nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren hizmet kalitesini sürekli olarak yükseltmeye çalışan evden eve nakliye işini dönemlik veya sezonluk olarak değil de uzun vadede yapmayı hedefleyen sektöründe tanınan bir firma hatta marka olmayı hedefleyen bir firmadır Firmamız Atabey Nakliyat olarak Evden Eve Nakliyat konusunda her yıl yüzlerce ev taşıyarak senelerin tecrübesi ve birikimine sahip olmuştur, eviniz taşınırken dolaplarınız mobilyalarınız, eksiksiz olarak zarar vermeden sökülür, usta marangozlarımız evinizin eşyalarını yeni evinizde tekrar kurar, firmamızın elemanları ev eşyası taşıma konusunda uzmanlaşmış elemanlardır hem kendilerine hem de eşyanıza zarar vermeden taşımacılık yaparlar eğer vasıfsız elemanlar evinizi taşırsa bu taşıma tekniklerini bilmedikleri için eşyalarınıza zarar verebilirler, örneğin bir buz dolabını teknik bilen bir kişi 10. Kattan bile hiç yorulmadan indirebilir teknik bilmeyen deneyimsiz 4 kişi 2. Kattan bile indiremez zarar verme ihtimalleri yüksektir ev taşıtırken anlaşacağınız firmanın fiyatlarına dikkat ettiğiniz kadar eleman kalitesine yani hizmet kalitesine de önem vermenin sizin yararınızadır ucuz fiyat veren firmalar mültecileri çok ucuz fiyatlarla çalıştırmakta ve bunu maliyete yansıtarak çok ucuz fiyatlar vermektedir ilk bakışta bu firma avantajlı görünebilir ancak bir yemek masanız veya led televizyonunuz zarar gördüğünde zararınız ve maliyetiniz kat be kat artacaktır üstelik elemanlar toplama elemanlar olduğu için karşınızda muhattap bile bulamayabilirsiniz, Firmamız Atabey Nakliyat olarak Vergi Levhası Sahibi, Ulaştırma bakanlığının şehir içi ve şehirler arası nakliyat için istediği tüm yetki belgelerine sahip yasal ve kurumsal bir firmadır, firmamızın referanslarını bizlere telefon açarak öğrenebilirsiniz, evinizi ucuzu taşımayız ancak uygun fiyatlara kaliteli bir şekilde taşırız, Detaylı Bilgi ve Fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlk andan son ana kadar profesyonellik gerektiren evden eve nakliyat hizmetinde eşyaların ambalajlanması da ayrı bir öneme sahiptir.Ambalajlamada başarılı olmak, taşınmanın hasarsız gerçekleşmesi için neredeyse şarttır. Bu başarıyı sağlayan en önemli unsur da teknik bilgi ve pratiktir.Sürekli eğitim anlayışına sahip bir firma olarak uzmanlarımızın bilgilerini güncel olanla yenilemekte ve pratiğe dayalı eğitim programlarıyla gelişimlerini desteklemekteyiz.Ambalaj malzemelerinde aranılan kalite, personelin paketleme becerisinde de aranmalıdır. Çünkü ambalaj malzemesi gerektiği gibi kullanılmazsa taşınma süreci hasarla bölünebilir.Malzemelerin nasıl kullanılacağını bilen uzmanlarımız, bilgilerini paketleme becerileriyle birleştirerek evden eve nakliyatın kusursuz tamamlanması için azimle çalışmaktadırlar.Eşyaların cinsine, hacmine göre çeşitli ebatlarda birçok ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Bunların başlıcaları: Karton variller, koliler, patlak naylon, kraft kağıdı, tırtırlı kağıt, beyaz cam kağıdı, tahta kafesler şeklinde sıralanabilir.Müşterilerimize antika eşyaları için özel paketleme hizmeti de sunmaktayız.Sorunsuz, hasarsız taşımacılıkta çok önemli bir rol üstlenen ambalajlamadaki detaycı ve titiz yaklaşımımız, müşterilerimizin memnuniyetini artırmakta ve firmamızın tercih edilme oranını yükseltmektedir.Bir dünya eşyayı güvenle taşımamızın sırrı, ambalajlamadaki başarımızda gizli…


Evden Eve Nakliyat için Karar verdiniz ve Evinizi taşıyacak firma arayışına girdiniz, evden eve nakliyat alanındaki uzmanlığımızla güven dolu bir hizmet sunuyoruz. Bizimle çalışanlar, taşınırken sadece yeni evin heyecanını yaşıyorlar!
Evden eve nakliyat ta kalite standartlarına uygun olarak çalışmalarını sürdüren firmamız, müşterilerinin memnuniyetine ve zamanına ekstra değer vermektedir. Bu amaçla, taşınmanın mümkün olan en kısa sürede, sağlıklı bir şekilde tamamlanması için üst düzeyde organize olmaktadır.
Eğitimli ve sertifikalı çalışanlarımız, evden eve nakliyat sırasında eşyaları güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaştırır, yerleştirir ve mutlaka tekrar kullanılabilecek şekilde müşterilerimize teslim ederler. Pozitif ve sürekli iletişim prensibimiz gereği, bütün müşterilerimize her konuda güler yüzlü bir şekilde yardımcı olurlar.
İşimizi yaparken sorumluluğu tamamıyla üstlenmekten yanayız. Zarar ve kaza olasılıklarına karşı eşyaları değerinden sigortalayarak güvenceli çalışmaktayız. Evden eve nakliyatın hızlı ve sorunsuz gerçekleşmesini sağlayacak tüm tedbirleri zamanında alır, görevimizi başarıyla tamamlarız.

Ekspertiz çalışmalarıyla başlayan nakliye süreci, uygun araçların belirlenmesiyle devam etmektedir. Eşyaların hangi malzemelerle, nasıl paketleneceği, yükleme ve boşaltma stratejileri, demontaj ve montaj gibi aşamalarla devam eden bu süreçte firma olarak önceliğimiz, her adımda müşterimizin memnuniyetini gözetmek ve her konuda ilgili bir muhatap olmaktır.
Zamanlı, planlı ve özenli çalışma çabamız, evden eve nakliyatta firmamızı seçen, bizimle taşınan müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam edecektir.
Kırılacak köşeleri ezilecek eşyalarınızı ambalaj malzemesi ile sarıyoruz öyle taşıyoruz kapıdan sığmayacak ya da taşınırken sağa sola çarpacak büyüklükteki mobilyalarınızı, söküyoruz ambalajlıyoruz öyle taşıyoruz firmamız profesyonel hizmet vermektedir ancak fiyatları olabildiği kadar makul seviyede tutmaya çalışmaktadır çünkü firmamız Evden Eve Nakliye Sektöründe Türkiye Genelinde bilinen ve Aranan bir firma olma hedefindedir,

Firmamızın araçları 81 ile hizmet vermekte ev taşımaktadır, evinizi taşıyan elemanlarımız sadece evden eve nakliyat işi yapan bu konuda deneyim sahibi elemanlardır, firmamızın kamyonları kapalı kasa kamyonlardır, içi sürekli olarak temiz tutulur, her nakliye işinden sonra kamyon temizlenerek bir sonraki nakliyata hazır hale getirilir, araçlarımızla ev eşyası dışında (Hayvan,Evcil Hayvan, Yarış Atı, Makine vb.) Şeyler ve Temiz olduğuna emin olmadığımız şeyler taşınmaz.

Müşterilerimiz nasıl firma seçiyorsa biz de araç hijyenimizi korumak için müşteri seçeriz çünkü kirlenen kamyon veya mikrop kapan ambalaj malzemeleri başka bir müşterinin eşyasına mikrop bulaştırabilir, onun için firmamız kaliteli nakliyat hizmetini sunarken en uygun fiyatlara hijyenik ve hasarsız nakliye sunmaktadır evinizi bizlere gönül rahatlığıyla taşıtabilirsiniz,

Atabey Evden Eve Nakliyat
Şehirler arası Nakliyatta %30'a Varan İndirim İçin Arayınız...
0530 139 65 07

Müşteri Yorumları

BİZLERİ TERCİH EDENLER....

Ayşe Ö: Evden eve nakliyat şirketleri içinde en iyisi burası bence çünkü daha önce çok kez ev taşıdım genellikle ev taşımacılığı yaparken üste para isterler ama bu şirket tertipli düzenli nakliye firması arıyorsan bundan iyi taşımacılık şirketi bulamazsınız.

Murat T: Son derece güzel bir nakliyat şirketi bence evden eve nakliyat denince önce Atabey Nakliyat Geliyor, işlerini evden eve nakliye prensiplerine uygun yapıyorlar.

ECE G: Son derece güzel bir nakliyat şirketi bence evden eve nakliyat denince önce Atabey Nakliyat sonra biz geliyoruz işlerini evden eve nakliye prensiplerine uygun yapıyorlar.

Tahsin K: En iyi ev taşıma şirketleri arasında bir tane evden eve nakliyat şirketi Atabey nakliye ve ekine taşımacılık yaptıkları evimizde çok iyi iş yaptıkları için teşekkür ederiz...